وحید
مشارکت کننده

با سلام

اقا بابک یه چیزی که من خودم تجربه کردم اینه که نر موقع خوابیدن رو تخم شبها حتی تو لونه نمیره و همیشه دم در نشسته البته جواب قطعی نیست و ازمایش از همه بهتره  و اینکه شما یبار دیگه در صورت تایید نر و ماده بودن یه فرصت دیگه بده بهشون

به نظر من این برند تقویت نطفه هم امتحان کن و راستی چون طوطیات زردن هر روز بیستا برگ خرما از اینا که وسط بلوار میکارن تقریبا پانزده سانتی براشون بزار داخل لونه یه لونه گرد درست میکنن ویک زمان یک ماهه هم سرشون گرمه لونه سازیه    و برگارو از وسط نصف کن قبلشم بنداز تو اب  یه دونه عکس هم از لونه فیشرها خودم که جوجه داشتن میزارم الانم زرد صورت هلویی دارم اونم با برگ خرما لونه ساخته ولی چون رو تخم هستن نمیتونم عکس بگیرم

تغذیه هم من خودم ده واحد ارزن  و پنج واحد کتون و یک شاهدانه یدونه کافشه و یک واحد تخم گشنیز  و یکم تخمه در حد ده تا میدم بعد تخم دومم شاهدونه و کافشه رو حذف میکنم و سبزیجات و تخم مرغ هم قاطی میکنم تا اخر تخمگذاری میدم پلت هم تا حالا نخریدم  ذرت هم که دیگه عالیه هفته ای دو بار  فقط در دوران تخم خوابیدن ذرت نمیدم که حتی ماده برا خوردن از رو تخم بلند میشه برا خوردنش

میوه و سبزی و جوانه و… هم که داخل توضیحات سایت داریم طرز مصرف

کار خاص دیگه ای هم انجام نمیدم والا ایشالله اینبار جوجه میشن

یه نکته دیگه حرف پرنده فروش جماعت باور نکن یا نمیدونن یا اطلاعات درست نمیدن کم پیدا میشه مردونه راستشو بگن خواستی جفت بخری از بعضی از دوستان که داخل همین سایت هستن بخر شاید گرون تر باشه ولی مطمعن هست