برچسب ها: 

در حال نمایش 10 نوشته (از کل 10)
  • نویسنده

سیدمحمود سیدالحسینی
    مشارکت کننده

سلام و عرض ارادت

طوطی نر برزیلی (فیشر) من پس از اینکه ماده اش تخم گذاشت بیحال و دائما چرت میزد تا اینکه جوجه ها از تخم درآمدند و از لانه بیرون رفتند چند وقتی هم خوب شد دوباره که ماده تخم گذاشته باز این حالت شدید تر رخ داده ضمنا توی این مدت از ویتامین و پودر ضد انگل و آنتی بیوتیک هم استفاده کردم و حتی مدفوعش رو هم بردم آزمایشگاه ولی آلودگی نداشت یکی از دکتر ها گفتند شاید افسردگی باشه و دکتری دیگر گفت مربوط به شاهدانه هست که در غذا بوده لطفا اگر در اینخصوص تجربه ای دارید راهنمایی بفرمائید ممنونم

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.مدفوع و خوراکش به چه صورت هست؟از چه سبزیجاتی استفاده میکنید؟به لانه رفت و آمد داره؟

سیدمحمود سیدالحسینی
    مشارکت کننده

سلام مدفوعش معمولی است و غذا هم به صورت طبیعی مصرف میکنه.هویج و اسفناج به عنوان سبزی بهشون میدم البته اگه کاهو داشته باشم خیلی دوست داره. به لانه هم میره ولی اکثر اوقات خوابه مخصوصا یک چشمش رو بیشتر میبنده

سیدمحمود سیدالحسینی
    مشارکت کننده

البته ظاهرش نسبت به اولی که خریدمش لاغر تر شده

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.پس خداروشکر مشکلی نداره و سالمه و گاهی بعد تخم گذاری ماده وقتی نر خیلی مست و آمادس و ماده اجازه جفت گیری نمیده تو لک میره که غریزه ی پرندس و همونطور که اشاره کردین با دارو رفع شدنی نیست.تغذیشم عالیه

سیدمحمود سیدالحسینی
    مشارکت کننده

سلام ممنون از لطف شما

سیدمحمود سیدالحسینی
    مشارکت کننده

سلام و عرض ارادت

برزیلی های من 2 مرتبه تا حالا جوجه دادن ولی متاسفانه هر دفعه یکی از جوجه ها ناقص هست ( ناخن در نیاوردن و شاپرها در نمیاد بقیه شرایط کاملا عادی است) در صورت امکان راهنمایی بفرمائید

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.استراحت بین تخم گذاری هر جفت چقدر هست؟

سیدمحمود سیدالحسینی
    مشارکت کننده

سلام معمولا بعد از اینکه جوجه از لانه بیرون میاد 2 تا 3 هفته بعد. این موضوع رو هم اضافه کنم که دفعه اول تخم هایش تبدیل به جوجه نشد و دفعه بعد از 4 تخم 2 تا بنا به دلایلی مردن و یکی معلول و یکی سالم بود مجددا مرحله بعد تخم ها تبدیل به جوجه نشدن و مرحله چهارم تخم ها 2 تا بود که یکی از جوجه ها از لانه افتاد و مرد و یکی هم معلول هست

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.بهتره یک استراحت طولانی مدت حدود ۲تا۳ ماه در نظر بگیرید و از قطره ی ad3e برای تقویت نطفه نر و کلسیم برای ماده استفاده کنید.تکثیر مداوم فشار بسیار زیادی به جفت میاره و نتیجه هم نخواهد داشت.

در حال نمایش 10 نوشته (از کل 10)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.