در حال نمایش 15 نوشته (از کل 93)
  • نویسنده

ⓕⓐⓣⓔⓜⓔⓗ
    مشارکت کننده

[caption id="" align="alignnone" width="360"] مرغ عشقهای من ?[/caption]

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.بله بشرط اینکه تازه دونخور باشن و از جوجگی باهاشون تمرین شده باشه.

هرسوالی دارید بفرمایید درخدمتم برای نگهداری صحیح

اسکندری
    سرپرست کل

ماشالله بسیار زیبا هستن ولی سنشون یکم برای رام کردن بالا رفته و بهتره بیشتر با رسیدگی به فکر تکثیرشون باشید.

ⓕⓐⓣⓔⓜⓔⓗ
    مشارکت کننده

ممنونم از شما آقای اسکندری

پس در واقع باید به فکر تکثیر از مرغ عشقها باشم.

به گفته فروشنده و اطلاعاتی که از سایت راجع به مرغ عشقها خواندم. مرغ عشق آبی ماده است و تا به حال تخم گذاری نشده و با همدیگر جفت نیستن.

چکار میتوانم برای جفت شدن آنها و تخم گذاریشان انجام دهم ؟

بیشتر اطلاعاتی که دارم از سایتها خوندم

مثلآ گفته شده یک سال طول میکشد تا تخم بگذارند، این واقعیت داره ؟

میتوانم از این منوی غذایی برای تقویتشان استفاده کنم ؟

– یک نان باگت را خشک کرده و همراه با 7 عدد پسته, 7 عدد بادام, 50 گرم کنجد آسیاب کرده و یک تخم مرغ را پخته و رنده کرده و از مخلوط آسیاب شده به اندازه یک قاشق سوپخوری مخلوط کرده و سه وعده در روز به اندازه یک قاشق مرباخوری به پرنده هات میدی. این مخلوط مثل معجون عمل کرده و بسیار مقوی است.

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.از ۸ ماهگی به بعد براحتی و با اطمینان خاطر میشه تکثیر کرد.

معجون بسیار قویی هست ولی برای یک بار امتحان کردن خوبه نه استفاده همیشگی.

تا دوماه لانه نگذارید.از سبزی جعفری هویج رنده شده کاهو هفته ای دوبار استفاده کنید.

یک تکه سنگ کف دریا هم تو قفسشون نصب کنید.

ⓕⓐⓣⓔⓜⓔⓗ
    مشارکت کننده

بابت پاسخ گویی تون ممنونم آقای اسکندری?

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.خواهش میکنم.موفق باشید

فرشاد
    مشارکت کننده

ممنون از پاسختون جناب آقای اسکندری عزیز.

الان جفت های اصلی من یه جوجه تقریبا ۲۰ روزه دارن.خواستم ببینم برا دستی کردنش باید چیکار کنم.تو نت هم که سرچ میکنم هرکس یه چیزی گفته .خواستم اگه ممکنه یه توضیح کامل یا لینکی که تاییدش کنین بدین من برا دستی کردن جوجم انجام بدم .ممنون میشم

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.خواهش میکنم

میتونید سرلاکی بزرگش کنید؟

فرشاد
    مشارکت کننده

تا حالا انجام ندادم.از کجا باید تهیه ش کنم؟و بنظرتون زیر دست من که تجربه ای نداشتم اذیت میشه؟اینجوری باشه میذارم والدینش بزرگش کنن

اسکندری
    سرپرست کل

خوب پس بهتره ریسک نکنید و بزارید پیش والدین باشه.در روز اوقاتی که فرصت دارید از قفس بیرون بیارید تا باهاتون آشنابشه و بعد که دونخور شد براحتی رام بار بیاد.ده روز دیگه دونخور میشه

R – Sh
    مشارکت کننده

سلام – مرغ عشق نر من چند وقتی بود خیلی مست بود ولی ماده اجازه جفت گیری نمیداد . امروز نگاه کردم دیدم نر یه مقدار بی حال شده بیشتر چشماشو میبنده انگار موهای سرش یه مقدار کم شده .. میخوام بدونم مرغ عشق مثل قناری از مستی زیاد امکان داره پس بره ؟ یا بی حالیش دلیل دیگه ایی امکان داره داشته باشه

اسکندری
    سرپرست کل

سلام بله ولی بیشتر من احتمال میدم تو لک رفته باشه با وجود ریختن پرهای سر.

ali
    مشارکت کننده

سلام اقای اسکندری گل..من یه مدت نبودم . اومدم دیدم سایت عوض شده.همه منابع حیف شدن.ولی خوب ایشالا موفقتر باشی.

میخام این دوره دوتا از جوجه هامو دستی کنم…وقتی دونخور شدن بزارم تو قفس دیگه ؟ و اروم اروم باید باهاش بازی و غذا بدم ؟ یا کار دیگه ای هس باید انجام بدم ؟کمک میکنید ممنون

اسکندری
    سرپرست کل

سلام متشکرم

میتونید از بیست روزگی باهاشون کار کنید تا بعد دونخور شدن ترس نداشته باشن.بعد دونخور شدن در قفس مجزا و دور از والدین نگهدارید

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 93)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.