در حال نمایش 15 نوشته (از کل 89)
  • نویسنده

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.مرغ عشق شما نر هست ولی چرا لانه گذاشتید برای پرنده ی تک؟

R – Sh
    مشارکت کننده

سلام . من نظرتون رو امروزخوندم که گفتید لانه رو بردارید تا ماده اروم بشه بعد از لک لونه بزارید. امروز صبح دیدم که دارن جفت گیری میکنن ماده به نظر پرهاش صاف شده زیادم تو لونه میمونه ولی هنوز بعضی وقتا یه حالت پرخاش داره نسبت به نر . به نظرتون این طبیعیه ؟ لونرو دیگه بر ندارم؟

اسکندری
    سرپرست کل

سلام نه حالا که لونه رو پسندیده و موندگار شده دیگه دست بهش نزنید و بجاش تقویتشون کنید.

این درگیری هاهم طبیعیه.

KAMRANY
    مشارکت کننده
    1. با سلام..با پوزش از اینکه وقتتان گرفته میشود<span style=”color: #ff0000;”>..مرغ عشقها اصطلاحا هلندی  که پشت بینی شان مشخصا آبی و سفید نیست یا حلقه چشمشان برای بلوغ مشهود نیست  </span>..<span style=”color: #0000ff;”>چگونه جنسیت وبلوغ در این نوع مرغ عشقها را می توان تشخیص داد</span> ….با تشکر

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.عکس ارسال کنید.

پریسا
    مشارکت کننده
    1. سلام.مرغ عشق نر من پرهاش کمی نامرتب شده.سرشو تو پراش میبره وچرت میزنه .غذاشو میخوره.مدفوعش مشکلی نداره.ممکنه سرماخورده باشه؟چیکار کنم دوباره سرحال بشه؟

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.پرریزی داره؟

پریسا
    مشارکت کننده

بله پرریزی داشت.الان قطع شده

اسکندری
    سرپرست کل

پرنده شما اصطلاحا تو لک رفته.در این دوران پرهای زیادی از دست میره و پرهای جدید جایگزین میشن.طوطی کم حوصله و کم تحرک میشه و نیاز به تقویت غذایی داره.

پریسا
    مشارکت کننده

پس,مشکلش برطرف میشه?نیازی به دامپزشک نیست؟

اسکندری
    سرپرست کل

بله پرریزی یک فرایند طبیعی در بدن طوطی هست برای نو شدن پرهای کهنه.

R – Sh
    مشارکت کننده

سلام .. مرغ عشقای من این سری 5 تخم گذاشتن که هر 5 تا جوجه شد .. جوجه بزرگه نزدیک 24 روزشه ولی پرنده های من دارن مجدد جفت گیری میکنن . لونشون پلاستیکیه . واسه این که دوباره جفت گیری نکنن در لونرو برداشتم ولی دیدم پرنده ی نر میره رو لونه و از بالا نوک اروم میزنه به سر و بال بچه ها جوری که یه وقتی بچه ها جیغ میزنن . واسه همین در لونرو گذاشتم . حالا به نظرتون من چی کار کنم , بذارم به جفت گیریشون ادامه بدن یا کار خاصی باید انجام بدم؟ ممنون

• این پاسخ 1 سال، 5 ماه پیش توسط  R - Sh اصلاح شده است.

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.میتونید در لانه رو بردارین و لانه رو بزارید کف قفس.میتونیدم جوجه هارو بزارید کف قفس و کلا لانه رو بردارین.

ⓕⓐⓣⓔⓜⓔⓗ
    مشارکت کننده

سلام.

مرغ عشق ها توی فصلهای خاصی تخم گذاری میکنن ؟

مرغ عشق من که هنوز تخمی نذاشتن!

ماده گاهی توی لونه میره ولی زیاد داخل نمیمونه

حالت مستی و اینجور موارد که دوستان میگن رو هم نمیدونم چطوریه. هویج و سیب وتخم مرغ آب پز بهشون میدم گاهی هم جعفری.

بهم گفتن برای تخم گذاریشون جوانه گندم بده، اینکار رو انجام بدم ؟

ⓕⓐⓣⓔⓜⓔⓗ
    مشارکت کننده

آپلود عکس

آپلود عکس

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 89)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.