در حال نمایش 14 نوشته (از کل 89)
  • نویسنده

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.اگر ابعاد رو درست حدس زده باشم.تا ده جفت به راحتی میشه نگهداری کرد.

پریسا
    مشارکت کننده

سلام مرغ عشق نر من روی نوکش یه برجستگی غده مانند ایجاد شده دلیلش چیه? 

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.ازش نمیتونید عکس بگذارید؟

پریسا
    مشارکت کننده

اینجانتونستم بفرستم. با گوشی نمیشه.

R – Sh
    مشارکت کننده

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز .. چند تا عکس فرستادم میخواستم نظرتون رو بدونم . اون سفیده جوجه ی خودمه نر 5 ماهشه اون زرد سبزه ماده نزدیک 3 ماهشه 1 ماه و نیمه گرفتم .. با هم خوب هستن سر همدیگرو میخارونن حتی چند بار دیدم که نر خواسته بره رو ماده .. به نظرتون جفت خوبی خواهند شد؟ چه مدت صبر کنم واسه لونه گذاری؟ ممنون میشم اگه راجع به رنگ احتمالیه جوجه هاشون هم بگید ..

R – Sh
    مشارکت کننده

چرا عکس های من ظاهر نمیشه؟ میشه راهنمایی کنید

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.حداقل سن برای تکثیر ۸ ماهگی هست.برای تکثیر بدون خطر البته.عکس هارو لطفا توی یک آپلودسنتر آپ کنید و لینکش رو قرار بدین.

R – Sh
    مشارکت کننده

<p style=”text-align: center;”></p>

R – Sh
    مشارکت کننده

سلام مجدد .. عکس هارو فرستادم . نر 5 ماهه, ماده 3 ماهه .. به نظرتون خوبن؟ اگه جوجه بدن تلفیق این دو تا رنگو امکان داره بدن؟ ممنون

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.برای تکثیر که خیلی سنشون کمه ولی جفت بدی نیستن هرچند جفت خوشرنگی نیستن.جوجه هاشون هم اکثرا زرد ابلق خواهد شد و سبز.

محمد
    مشارکت کننده

سلام…وقتتون بخیر؛

متأسفانه پرنده‌هام هیچ توقفی تو جفت‌گیری ندارن و تخم‌گذاری پی‌درپی پرنده‌ی ماده رو هم ضعیف کرده.

به نظرتون بهترین راه برای جلوگیری از تخم‌گذاری مرغ عشق چی هستش؟

اکثراً پیشنهاد می‌دن لونه رو بردارم ولی فکر می‌کنم خیلی عذاب بکشن با این کار.

یا یکی از دوستان استفاده از پَرَک جو رو تو برنامه‌ی غذاییشون پیشنهاد کرد که البته تأثیری نداشت.

پیشاپیش بابت کمکتون از شما ممنونم.

• این پاسخ 10 ماه پیش توسط  محمد اصلاح شده است.

اسکندری
    سرپرست کل

سلام خواهش میکنم.

حتما سریعا لانه رو بردارین.جای قفس رو هم عوض کنید تا تخم گذاری به تعویق بیفته برای چند ماه.

میتونید نر رو هم عوض کنید.

وحید
    مشارکت کننده

سلام

اقای اسکندری

یادمه یه جفت انگلیش باجریگار داشتین تولید مثلشون چجوره

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.بله یک جفت داشتیم ک یک آشنا قرار بود برام بفروشه ک دیگه متاسفانه نه از خودش نه از جفت من خبری نشد.تکثیرش نیاز به زمان و حوصله ی زیادی داره.بسیار سخت جفت میخورن و بخصوص ماده ها بد جفت گیری میکنن.لانه هم بد میپسندن

در حال نمایش 14 نوشته (از کل 89)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.