در حال نمایش 15 نوشته (از کل 170)
  • نویسنده

وحید
    مشارکت کننده

سلام

به نظرتون پنج تا جوجه رو برا سرلاکی کردن با هم از لونه خارج کنم یا مثلا یه دو تا یه سه تا اخه فاصله اولی تا پنجمی تقریبا ده روزی هست

مرسی اقای اسکندری

وحید
    مشارکت کننده

<p style=”text-align: left;”>اینم عکس</p>

• این پاسخ 11 ماه، 2 هفته پیش توسط  وحید اصلاح شده است.

اسکندری
    سرپرست کل

سلام مبارک باشه.بسلامتی.بنظرمن دو مرحله ای جدا کنید بهتر هست.

وحید
    مشارکت کننده

سلام

مرسی سلامت باشین با راهنماییهای شما یکم تجربمون خوب شده اما هنوز هم ما درس شاگردی پس میدیم پیش شما همین که خالصانه کمک میکنید من ازتون تشکر میکنم

یه سایتایی هستن هر چی میپرسی در مورد هر جور طوطی میگن پلت رودیبوش بگیر خوب میشه

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.شما لطف دارید.امیدوارم تجربه ناچیزم مفید واقع بشه.تغذیه خیلی مفید هست.ولی خوب شیوه ها در تکثیر متفاوته.هستم در خدمتتتون

babak
    مشارکت کننده

سلام جناب اسکندری یه جفت فیشر سرلاکی بزرگ کردم الان نزدیک به دون خور شدن هستن خیلی رامن و بازیگوش نر و ماده هستن حالا دو تا سوال از این جفت میشه جوجه گرفت در چه سنی بالغ میشن آماده هستن برای جوجه کشی ممنون از شما

اسکندری
    سرپرست کل

سلام بسلامتی مبارک باشه.بله میشه جوجه گرفت ولی بهتره همخون جفت نخورن.حداقل ۷ ماهگی به بعد میتونین جفت کنید.

وحید
    مشارکت کننده

سلام اقای اسکندری

طوطیام پنج تا جوجه داشتن که از دیروز دیدم اماده جفتگیری هستن و در نهایت جفتگیری کردن منم پنج تا جوجرو با هم برداشتم برا سرلاکی بزرگ کردن اگه اینبار تخم بزارن سری چهارمه  که دارن جوجه میدن من لونشونو برداشتم و کلا جا قفسو عوض کردم که تخم نزارن که استراحت بدم هر دفعه دقیقا همین کارو کردن غذا هم معمولی بوده و تخم خرفه هم با غذای نرم دادم که مست نشن الان لونه را نزارم انشالله دیگه تخم نمیکنن  که؟؟؟؟؟!

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.تبریک میگم.

کاغذ هم در دسترسشون نزارید که میل به لانه سازی تحریکشون کنه.آب تنی و بیرون اومدن از قفس برای پرواز هم خیلی در از بین بردن مستی موثر هست.

اگر تخم گذاشتن هم احتمالا کف قفس بگزارن که بهتره بردارید بندازید دور.

وحید
    مشارکت کننده

سلام

مرسی اقای اسکندری مشکل حل شد ممنون از راهنمایی چهل روز برا استراحت خوبه یا تابستون گرمه بزارم وسطا شهریور   برا لونه گذاشتن الان مشهد هستم هوا بدک نیست ولی چهل روز دیگه گرمه

• این پاسخ 9 ماه پیش توسط  وحید اصلاح شده است.

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.چون توی خونه هستن که چندان دمای بیرونی تاثیری در تکثیر نداره ولی در کل هرچی استراحت بیشتر نتیجه بهتر.اگر شهریور لانه بزارید که خیلی عالیه.

babak
    مشارکت کننده

سلام خدمت اساتید دو تا برزیلی فیشر سرلاکی بزرگ کردم بیشتر هم ازادن همش هم بام بازی میکنن و میان دنبالم خیلی رابطم باشون خوبه فقط یه اخلاق بد دارن خیلی گاز میگیرن وحشتناک البته معلومه که دارن بازی میکنن از روی عصبانیت نیست چکار شون کنم که دیگه گاز نگیرن  احتمال قوی نر و ماده هستن و چه ویتامین های خوبه براشون بزارم ممنون از شما ببخشید طولانی شد

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.عادت گاز گرفتن که جزو ذاتشونه و نمیشه کاری کرد.فقط میتونید برای تنبیه هربار گاز گرفتن بندازیدشون توی قفس ولی در کل کاری نمیشه کرد.

اگر هنوز جوجه هستن بهترین و قوی ترین منابع عادت دادنشون به سبزیجات و میوه جات و جوانه ها هست.از سن کم عادت ندین به مکمل صنعتی.

وحید
    مشارکت کننده

سلام خدمت اقای اسکندی عزیز

یه چند تایی جوجه پنج شیش ماهه یقه زرد گیر اوردم  چه قیمتی خوبه بخرم برای نگهداری و تولید مثل ؟

و اینکه یه مدل زرد اوپالین اومده با نوک سفید  عین صورت هلویی هستن فقط سرشون کامل نارنجیه ایا قدرت تولید مثل دارن ؟

مرسی اقای اسکندی

وحید
    مشارکت کننده

سلام مجدد اقای اسکندری

تفاوت برزیلی پاکستانی با ایرانی چی هست اصلا تفاوتی تو ظاهر دارن یا بازار گرمیه مغازه دارهاست

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 170)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.