در حال نمایش 15 نوشته (از کل 179)
  • نویسنده

اسکندری
    سرپرست کل

بله صدای ضعیفی تولید میکنه بخصوص موقع غذا دادن والدین

اسکندری
    سرپرست کل

خوابیدن روی تخم اکثرا از تخم اول هست ولی گاهی بعد از آخرین تخم مرتب میخوابن.دو روز در میون تخم میزارن

اسکندری
    سرپرست کل

انشالله ک موفق باشید

اسکندری
    سرپرست کل

انشالله سری بعد موفق میشید.

اسکندری
    سرپرست کل

سلام خیر کف دریا باعثش نبوده.

UliKhan
    مشارکت کننده

سلام

طوطي هاي من با هم دعوا كردن يكي از پرندها هر دو چشمش زخم شده (هر دو چشمش بسته است )پف كرده غذا نمي خوره جداش كردم ولي نمي دونم براي چشماش بايد چكار كنم يا اينكه چكار كنم غذا بخوره ممنون ميشم راهنماييم كنيد

UliKhan
    مشارکت کننده

چرا چشماش و نوك زدن؟

اسکندری
    سرپرست کل

سلام طوطی مهاجم جنسیتش چی هست؟از جنسیت و سن هردو مطمئنید؟لانه دارن؟

چشم عفونت کرده؟

اسکندری
    سرپرست کل

سلام بهتره اول تخم هارو کندلینگ کنید تا از بارور بودن تخمها مطمئن بشید.اگر بارور بود از ۲روز مونده به تولد جوجه ها از حوله ی مرطوب استفاده کنید.

UliKhan
    مشارکت کننده

سلام وقتتون بخير
    <p style=”text-align: left;”>از ٥ تا تخم طوطي ها من يكيش بيرون امده با اينكه ٦ روزش ميشه خيلي ضعيف به نظر مياد. البته من تا به حال جوجه طوطي نديدم نمي دونم اين وضعيت طبيعي يانه ،اگر به جوجه غذا نميدادن تابه الان زنده ميموند?</p>
    <p style=”text-align: left;”>بقيه تخم ها جوجه ميشن يا خراب شدن؟</p>

اسکندری
    سرپرست کل

سلام تبریک میگم.اگر تا الان غذا نداده بودن ک قطعا همون روز اول تلف شده بود.احتمالا چون اولین جوجتون هست فکر میکنید ضعیفه.تخمهای دیگه احتمالا خراب شدن ولی از آخرین تخم اجازه بدین ۲۳ روز بگذره بعد تخمهارو بردارین.شاید یه جوجه بینشون باشه

UliKhan
    مشارکت کننده

سلام متاسفانه دیروز جوجه ام مرد، امروز لونه رو از قفس برداشتم،عجیب بود جوجه  اصلا رشد نکرده بود درست مثل روز اولش بود

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.دفعه ی چندم بود جفت جوجه میدادن؟

UliKhan
    مشارکت کننده

دوم،البته دفعه قبل پیش من نبودند

ازدفعه قبل دوتا جوجه داشتن که با هم توی یه قفس بزرگ بودن که وقتی لونه براشون گذاشتم با هم دعواشون شد که جفت و با هم توی یه قفس کوچیک توی قفس بزرگ گذاشتم. یه مقدار تنش بینشون زیاد بود شاید به این لیل بود

اسکندری
    سرپرست کل

اینکه فقط یک تخم جوجه شد از بین تخمها و اون یک جوجه هم رشد نمیکرد به مشکل ژنتیکی برمیگرده ک یا جفت مشکل تغذیه دارن و نیاز به تقویت دارن یا جفت کم سن و سال هستن و تازه بالغ هستن.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 179)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.