در حال نمایش 15 نوشته (از کل 195)
  • نویسنده

اسکندری
    سرپرست کل

سلام اگر سالم و تمیز باشن دونه ای ۴۵۰ هم میرزن.البته نرخ شهر باشهر متفاوته و نمیشه نرخ یکسان گذاشت.

اگه اوپال خالص باشه بله مشکلی در زاد و ولد نداره فقط باید منتظر بمونید بالغ بشن.تولید مثل به وارداتی و تکثیری داخل ربطی نداره.به سن و تغذیه بستگی داره.خیلی از تکثیر داخلا هم عقیم هستن.

اسکندری
    سرپرست کل

سلام مجدد.فقط بازارگرمی هست و هیچ تفاوتی در ظاهر ندارن.

کیفیت داخلیا بهتره چون وارداتیا بصورت غیرقانونی و باشرایط بسیار بدی وارد میشن دچار بیماری های زیادی میشن که تکثیرشون رو سخت میکنه وگرنه در اصل قضیه هردو پرنده هستن و حاصل تکثیر.

وحید
    مشارکت کننده

مرسی از جواباتون

یقه زردا رو میده شیشصد پس خوبه سالمن ولی جوجه هستن اوپالها هم بالغن چون ندیده بودم ازشون یکم مردد بودم

اسکندری
    سرپرست کل

خواهش میکنم.انشالله خریدای خوبی باشن

وحید
    مشارکت کننده

سلام

اقای اسکندری خودتون اشنا ندارین برا خرید برزیلی

اسکندری
    سرپرست کل

سلام چه رنگی؟

وحید
    مشارکت کننده

سلام  اقای اسکندری

ببخشید جواب ندادم چند روز مسافرت بودم

رنگ زرد صورت هلویی  یا زرد اوپال با نوک سفید و یقه زرد   باشه خوبه رنگای. دیگه تقریبا دارم

اسکندری
    سرپرست کل

پس رنگهای خاصی هم نمیخواید.این رنگها توی بازار الان به وفور پیدا میشه ولی منم بهتون خبر میدم اگر موردی بود.تلگرام یک پیام بدین یادآوری کنید

babak
    مشارکت کننده

سلام به همگی میخواستم بدونم طوطی برزیلی زرد صورت هلویی چند مرتبه جوجه میده چون یک جفت گیر آوردم 4 الی 5 مرتبه جوجه داده هر دفعه 5 تا میخواستم بدونم که چند مرتبه جوجه میدن سپاس از شما

اسکندری
    سرپرست کل

سلام به سن،استراحت بعد از هر دفعه تکثیر و تغذیه ی جفت خیلی بستگی داره.محدودیت دفعات تخم گذاری نداره.ممکنه تا ۱۵ الی ۲۰ بارهم در طول زندگی تکثیر بشن.

babak
    مشارکت کننده

جناب اسکندری خواستم جفت برزیلی زرد صورت هلویی بگیرم که 4 تا جوجه هم داشت اما خواستم فقط والدین و بخرم اما طرف من و به شک انداخت گفت حتما باید تابرنیل سریا و نکتون بدی که بهت جوجه بدن من هم گفتم پرنده مولد نیاز به دارو نداره چون تابرنیل و نکتون بخری به صرفه نیست جوجه کشی کنی آیا برای پرورش واقعا به این داروها نیاز هست همین امر باعث شد که از خرید طوطی ها منصرف شم ممنون میشم در این امر دقیق توضیح بدید

اسکندری
    سرپرست کل

سلام اینکه صرفا با مکمل جفت مولد جوجه بده درست نیست ولی در حالت عادی استفاده از مکمل برای تامین نیازهایی که در اسارت جذب بدن طوطی نمیشه برای جفت مولد بسیار مفید هست و در نتیجه ی تکثیر بسیار موثر هست.ولی بسیاری از نیازهای جفت رو با استفاده از سبزیجات و جوانه ها میشه تامین کرد.اگر بازهم ضعف داشتن باید از مکمل های صنعتی بعنوان کمکی استفاده کرد.

babak
    مشارکت کننده

سلام جناب اسکندری جفت مولد برزیلی چند مرتبه جوجه میده ممنون با تشکر

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.بستگی به شرایط تکثیر و تغذیه داره.جفتی ک بدون استراحت و مداوم در حال تکثیر هستن به مرور راندمان کار پایین خواهد اومد و عمر جفت بخصوص ماده بسیار کم خواهد شد.جفتی ک تغذیه ی خوب و استراحت کافی بعد هر دوره تخم گذاری داشته باشه راحت میتونه سالی ۴ بار تخم گذاری کنه و تا ۴ ۵ سالگی هم به تکثیر ادامه بده.

babak
    مشارکت کننده

سلام جناب اسکندری برای جفت مولد برزیلی بر ای تکثیر فقط پودر نکتون کافی ست ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 195)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.