در حال نمایش 15 نوشته (از کل 196)
  • نویسنده

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.کدوم پودر نکتون و برای چه منظوری؟ولی در کل برای تقویت محصولات نکتون بسیار خوب و کارآمد هستن.

babak
    مشارکت کننده

برزیلی ها در استراحت هستن برای پرورش و جوجه گرفتن چیک لازم هست

اسکندری
    سرپرست کل

نکتون s,eوmsa سه تاشون بسیار مفید هستن.البته نکتون e اگر مشکلی در بارور کردن تخم ها ندارن چندان نیاز نیست.ولی اس و ام اس آ هردو بسیار کارامد هستن.

babak
    مشارکت کننده

قیمت این پودر نکتون  ها چقدر هست و اینکه چطور این ها رو به پرنده ها میدن که بخورن

اسکندری
    سرپرست کل

قیمت ها ک ثابت نیست و به نرخ روز و میزان وزن بستگی داره.ولی s ,e رو میریزن توی آب و msa رو روی غذاهای نرم میریزن.

محمد
    مشارکت کننده

سلام . درسته كه ميگن بعد از 18 روزگي تخم بايد آب براي حموم كردن طوطى گذاشت تا تخم مرطوب بشه و جوجه راحت بياد بيرون؟

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.اگر رطوبت رو تامین کنید کافیه.حالا یا با دستگاه بخور یا انداختن حوله ی خیس یا حمام دادن طوطی ها اما دستگاه بخور از همه بهتر هست.

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.اگر رطوبت رو تامین کنید کافیه.حالا یا با دستگاه بخور یا انداختن حوله ی خیس یا حمام دادن طوطی ها اما دستگاه بخور از همه بهتر هست.

محمد
    مشارکت کننده

اوكي . ممنون .

محمد
    مشارکت کننده

<p style=”text-align: right;”>آقاي اسكندري عمر جوجه ى داخل تخم از زمان تخم گذارى حساب ميشه يا از زماني كه ماده روي تخم بخوابه؟</p>

babak
    مشارکت کننده

سلام جناب اسکندری یک جفت برزیلی زرد صورت هلویی دارم مولد حالا یک جفت فیشر مولد هم که دارن به جوجه غذا میدن گیر آوردم بنظر شما اگه دو جفت برزیلی تو آپارتمان داشته باشم سر صداشون زیاد نمیشه چون این جفت که الان دارم سر و صدا دارن اما قابل تحمل دو جفت بشن آیا ممکنه از کنترل خارج بشن از لحاظ سرو صدا میگم

اسکندری
    سرپرست کل

سلام اگر منظورتون رشد نطفه هست از زمانی ک جفت مرتب روی تخم بخوابن.

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.بله صداشون ممکنه دیگه آزاردهنده بشه و صدای همسایه هارو در بیاره.

babak
    مشارکت کننده

جناب اسکندری جفت برزیلی زرد دارم که از مولد بودن مطمئن هستم چون سری قبل پیش صاحبش 5 تا جوجه داشت که من بدون جوجه خریدم بیشتر از 3 ماه هم هست در استراحت هستن تغذیه هم که توپ بوده لانه چوبی هم براشون گذاشتم چوب اره هم داخل لونه ریختم اما خیلی کم پرنده ها داخل لونه میرن اگه کاری هست که انجام ندادم لطفا دقیق توضیح بدید البته 2 روز کمتر هست که لانه گذاشتم

اسکندری
    سرپرست کل

سلام اگر تغذیه توپ بوده ک دیگه چیز خاصی باقی نمیمونه.بهتره کاغذم در اختیارشون بگذارید تا تحریک به لانه سازی بشن.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 196)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.