در حال نمایش 15 نوشته (از کل 214)
  • نویسنده

اسکندری
    سرپرست کل

سلام ممنون.اگر تخم نمیگذاره و همچنان اون قسمت متورم هست ممکنه ورم روده باشه.

babak
    مشارکت کننده

آقا اسکندری دیگه متورم نیست ماده هم همش خوابه خیلی کم میاد بیرون اما چند بار آومد بیرون برای غذا خوردن دیدم متورم نبود لونه هم طوری هست نمیشه داخلشو دید که تخم کردن یا نه دستکاری نکردم

اسکندری
    سرپرست کل

سلام چند روز این ورم وجود داشت؟تخم کرد؟ممکنه ورم روده گرفته باشه

babak
    مشارکت کننده

یه 3 الی 4 روزی ورم داشت الان ورم نداره دقیقا بعد از آون روزی که بهتون گفتم لونه رو ورداشتم گفتید نباید به لانه دست میزدید

اسکندری
    سرپرست کل

برای تکثیر آماده شده بوده ک با تغییر لانه از شرایط تکثیر خارج شده.

babak
    مشارکت کننده

اره خیلی آماده بود تا لونه گذاشتم سریع همون ثانیه رفت داخل لونه ماده رو میگم هم داخل لونه جفت گیری دیدم هم بیرون لونه هر دفعه چند دقیقه

اسکندری
    سرپرست کل

بسیار عالی.انشالله ک دیگه در زمان آمادگی جفت برای تکثیر تغییری توی شرایط ایجاد نکنید.

babak
    مشارکت کننده

<p dir=”ltr”>آقا اسکندری فکر کنم 21 روز از تخم‌گذاری گذشته باشه اما هنوز جوجه خبری نیست ماده هم مرتب رو تخم نشسته اگه جوجه بیرون بیاد آیا سر و صدایی ندارن متوجه بشم از جفت گیری مطمئن هستم در ضمن این جفت کار داده هستن</p>

اسکندری
    سرپرست کل

سلام تا۲۳ روز از آخرین تخم صبر کنید.انشالله اگد جوجه در بیاد جفت تحرکشون برای غذا بیشتر میشه

babak
    مشارکت کننده

قبلا مرغ عشق داشتم وقتی اولین جوجه بیرون اومد صدای جوجه رو شنیدم طوطی برزیلی صدای جوجه میاد یا سایلنت هستن جوجه ها

اسکندری
    سرپرست کل

بله صدای ضعیفی تولید میکنه بخصوص موقع غذا دادن والدین

babak
    مشارکت کننده

تخم‌گذاری برزیلی به چه صورته روزی 1 تخم میذاره بعد رو تخم ها میشینه یا 1 روز در میان هست دقیق تر توضیح بدید ممنون

اسکندری
    سرپرست کل

خوابیدن روی تخم اکثرا از تخم اول هست ولی گاهی بعد از آخرین تخم مرتب میخوابن.دو روز در میون تخم میزارن

babak
    مشارکت کننده

اها برای همینه جوجه ها در نیومدن ممنون جناب اسکندری نتیجه رو اعلام میکنم ماده که مرتب رو تخم ها خوابه در ضمن خیلی ماده پرویی هست حساب کن  با دست ماده رو بلند کردم که ببینم چند تخم گذاشته کلی گازم گرفت به هیچ عنوان از آدم ترس نداره

اسکندری
    سرپرست کل

انشالله ک موفق باشید

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 214)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.