در حال نمایش 15 نوشته (از کل 16)
  • نویسنده

admin
    سرپرست کل

با سلام.لطفا سوال خود را در قالب کامنت زیر همین متن ارسال فرمایید.

• این جستار 1 سال، 10 ماه پیش توسط  admin اصلاح شده است.

babak
    مشارکت کننده

سلام من خواستم یه شاه طوطی خریداری کنم اما هرکاری کردم نتونستم عکسشو اینجا اپلود کنم

babak
    مشارکت کننده

از کجا بفهمیم شاه طوطی پیر یا جوان هست با تشکر منتظرم جواب هستم

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.به عنبیه چشم طوطی(سفیدی اطراف تخم چشم) دقت کنید.اگر از سفید به سمت زرد شدن رفته و حلقه ی اطراف کل چشم نارنجی پررنگ شده یک طوطی بالغ هست.شاهطوطی رو حتما یا رام یا جوجه تهیه کنید.به هیچ وجه امیدی برای رام کردن بالغ یا بالای چهارماه نداشته باشید.

babak
    مشارکت کننده

اقایه اسکندری ممنون از شما چطور میتونم عکس پرنده رو برایه شما ارسال کنم ببینید نظر بدید

اسکندری
    سرپرست کل

چند عکس واضح از صورت و بخصوص چشم ها آپلود کنید و لینکش رو قرار بدین در خدمتتون هستم.

…AMIR…
    مشارکت کننده

http://uupload.ir/files/lsaw_screenshot_۲۰۱۶-۰۸-۳۱-۰۹-۵۳-۰۳-1-1.png سلام اقای اسکندری به نظر شما این طوطی چند ماهشه ؟ومیتونم حرف زدن یادش بدم ؟به نظر شما خوبه برای خرید یا نه؟ ببخشید زیاد سوال کردم

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.اصلا مناسب خرید نیست.

…AMIR…
    مشارکت کننده

میتونم بپرسم چرا؟

اسکندری
    سرپرست کل

آشفتگی پرها و چند رنگ بودن پرها مشخص میکنه رسیدگی و تغذیه ی خوب و رسیدگی نداشته.

amanj
    مشارکت کننده

سلام

من دو روزه یه طوطی ملنگو هفت ماهه رو خریدم .از وقتی اوردمش خونه یه گوشه قفس نشسته و هیچ کاری نمیکنه وقتی هم میرم پیشش از ترس پشتشو میکنه به من و میلرزه غذا هم که خیلی کم میخوره فک کنم دیشب هم نخوابیده

لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم.

خواهشا زود جوابم رو بدین

• این پاسخ 1 سال، 7 ماه پیش توسط  amanj اصلاح شده است.

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.همه ی شرایطی که گفتید طبیعیه و بدلیل استرس جابجایی هست و احتمالا سنش هم بالاتر از ۷ ماه هست.

قفس رو جایی بزارید که رفت و آمد کم باشه کاری به کارش نداشته باشید تا کم کم به محیط عادت کنه.

…AMIR…
    مشارکت کننده

سلام اقای اسکندری

به نظرشما این طوطی چند سالشه ؟وبنظرتون سالمه؟

ممنون

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.از روی عکس که ظاهر سالمی داره ولی باید موقع خرید به پرهای دور مقعد و براق بودن چشمها و سرحالی طوطی توجه بشه بیشتر.در مورد سنش هم نر بالغ بالای ۱.۵ سال هست.

babak
    مشارکت کننده

<p style=”text-align: center;”>سلام جناب اسکندری جوجه شاه طوطی مناسب گیر آوردم اما یک سوال مهم که ذهنمو درگیر کرده اینه که اختلاف قیمت بین شاه طوطی پرورش داخل با وارداتی 300 تا 400 تومن اختلاف قیمت دارن شاه طوطی داخلی گرونتر بود حالا من از کجا بفهمم که طرف راست میگه شاه طوطی وارداتی بهم نندازه ممنون میشم راهنمایی کنید که چه فرقی با هم دارن چون اختلاف قیمت زیاد هست و من هم حتما میخوام شاه طوطی پرورش داخل خریداری کنم.منتظر پاسخ شما هستم .</p>

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 16)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.