برچسب ها: 

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 381)
  • نویسنده

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.فکر میکنم نر باشه و حدود ۲ ماه حالا کم و زیاد چند روز.ممنون از لطف شما.

…AMIR…
    مشارکت کننده

سلام اقای اسکندری یک جفت از عروسام مادش مرد ومن بعد از 10 روز براش یک ماده دیگه خریدم الان تقریبا 1 ماه میگذره اما هنوز جفت نشدن ((باهم خوبن واصلا دعوا نمیکنن)) نر به شدت مسته و 24 ساعته میخونه بنظرتون براشون لانه بزارم تشویق به جفت گیری میشن یا نه ؟

ممنون بابت پاسخگویتون

اسکندری
    سرپرست کل

سلام.از دانه های گرم و کلسیم استفاده کنید و لانه بگذارید تا سریعتر جفت بخورن.

…AMIR…
    مشارکت کننده

سلام اقای اسکندری

میخواستم بپرسم اگه یه جفت عروس هلندی مادش از روی مستی تخم بذاره نروماده روی تخما میخوابن یا نه؟

اسکندری
    سرپرست کل

سلام بله نمیتونن تشخیص بدن.

sajjad
    مشارکت کننده

اقای اسکندری سلام خسته نباشید

من به تازگی جفت مولد وایت فیس نرمال خریدم و از کسی که خریدم میگه نژاد نرمال وایت فیس از نژاد خاکستری معمولی(لپ دار)راحت تر جوجه میده و اصلا مثل جفت لوتینو سخت نیست و به راحتی جفت های خاکستری معمولی و حتی راحتر از اونها جوجه میده.

ایا شما قبول دارید؟

با تشکر

اسکندری
    سرپرست کل

سلام خیر کلا جفتهای بدون لوپ سختتر جفت میخورن و تکثیر میشن.

Vahid
    مشارکت کننده

با سلام من دو تا جوجه عروس تازه دون خور خریدم اشتهاشون خیلی کمه فقط ارزنو و کتان میخورن خیلبم میخوابن برای تقویتشون چیکار کنم غذای نرمم نمیخورن فقط ذرت و نخود ابپز میخورن تخم مرغ اصلا لب نمیزنن

ارزن و کتان با تخمه افتاب گردون بیشتر از حد بخورن براشون ضرر داره ؟

Vahid
    مشارکت کننده

اگه جوجه عروس فقط ارزنو کتان با تخمه افتاب گردان بخوره زنده میمونه

یا بابد حتما کنارشون غذای کمکی ام باشه مثل تخم مرغ گندم و این چیزا

ایا ویتامین برای جوجه عروس تازه دون خور خوبه ؟

خیلی ممنون میشم یکم راهنماییم کنید

اسکندری
    سرپرست کل

سلام جوجه های تازه دونخور شده معمولا بد غذاهستن و با خوراکی که الان دارن مشکل تغذیه ندارن.حتما از سبزیجات تازه و جوانه گندم در تغذیشون استفاده کنید و اگر حس کردین سبک هستن یک قطره ی مولتی ویتامین.ولی دانه هایی ک میخورن و چرت زدنشون طبیعی هست و مشکلی نداره.

Vahid
    مشارکت کننده

<p style=”text-align: left;”>ممنون اقای اسکندری  از جوابتون</p>
    پودر پرو بیوتیک چطور ایا اون باسه جوجه ها خوبه شنیدم میگن همیشه باید ب عروس داده بشه ایا درسته

یک قطره مولتی ویتامینم گرفتم به اسم zurich از این چن قطره بریزم داخل ابشون اصلا باید بریزم یا لازم نیس

اسکندری
    سرپرست کل

پربیوتیک برای جوجه هایی که مشکل هضم دارن یا جوجه های تازه متولد شده میتونه مفید باشه.بنظر من جوجه های شما کاملا سالم هستن با خوراکی که دارن و چیزی نیاز ندارن.

Vahid
    مشارکت کننده

<p style=”text-align: right;”>بس ینی مولتی ویتامینم لازم نیس کلا براشون ؟</p>

اسکندری
    سرپرست کل

نه وقتی بدن توانایی جذب ویتامین ها از منابع طبیعی رو داره دادن مکمل فقط بدن رو تنبل میکنه

Vahid
    مشارکت کننده

خیلی ممنون اقای اسکندری 😍

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 381)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.