برچسب ها: 

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 385)
  • نویسنده
    اسکندری
    مدیرکل

سلام.من نظرم این هست یک ماه قبل از لانه گذاری ad3e به همراه کلسیم استفاده بشه و در باقی ایام سال از مولتی استفاده بشه.همزمان استفاده نشه.

…AMIR…
    مشارکت کننده
    اسکندری
    مدیرکل

سلام.بنظرم مرواریدی ماده و گلباقالی نر هست و به مرور شاهد پرریزی گلباقالی و خاکستری شدن پرهای روی سینه و بال خواهید بود.

…AMIR…
    مشارکت کننده

جناب اسکندری بنظرتون جفت خوبین ؟وچندماهشونه؟

اسکندری
    مدیرکل

سلام.انشالله شش هفت ماه دیگه جفت خوبی میشن اگر از الان با تغذیه خوب بیان بالا.

mehrdad
    مشارکت کننده

سلام آقاي اسكندري

در ابتدا خواستم به خاطر اينكه تجارب چندساله خودتون رو به سادگي و بدون هيچ منتي در اختيار ما ميگذاريد نهايت تشكر رو بكنم ثانياً از اينكه مرتب مزاحمتون ميشم معذرت خواهي كنم. چونكه تنها مرجع پاسخگويي سوالاتم شما هستيد.

ايندفعه ميخواستم اين برداشت منو قضاوت كنيد ببيند من درست متوجه شدم يا خير در غير اينصورت لطف كنيد اصلاح كنيد.

من طبق نظر مسئول داروخانه مولتي ويتامين رو براي يك ماه به طور متناوب 5 روز استفاده ميكنم 5 روز نمي كنم.براي استفاده از AD3E هم از همين دستورالعمل استفاده ميكنم.

1- ميخواستم بدونم آيا اين روش صحيح هستش يا خير؟

2- زمانيكه شما عرض كرديد از مولتي ويتامين و AD3E به صورت همزمان استفاده نكنيد آيا منظورتون اينه كه بزاريم مدت يك ماهه مولتي ويتامين تمام شه بعد از AD3E استفاده كنيم يا اينكه در 5 روزي كه از مولتي ويتامين استفاده نميكنيم از AD3E استفاده كنيم؟

بازم مثل هميشه سپاسگذارم

اسکندری
    مدیرکل

سلام.باعث افتخاره که بتونم مفید واقع بشم.

Ad3e فقط برای یک ماه منتهی به لانه گذاری و تکثیر مناسبه ولی مولتی کل سال بجز ایامی که دارید ad3e مصرف میکنید یا جفت دارن جوجه بزرگ میکنن میتونید مصرف کنید.

در مورد شیوه مصرفad3e هم درسته مصرفتون.

موفق باشید

mehrdad
    مشارکت کننده

سلام آقاي اسكندري

ممنونم ازراهنماييتون

1-لطفا توضيح بدهيد اگر بخوام از پودر پوست تخم مرغ در تغذيه عروسام استفاده كنم به چه روشي بايد عمل كنم؟

2- ميخواستم بدونم در زمانيكه لانه گذاري انجام ميگرد آيا امكان دارد ماده بدون جفت گيري اقدام به تخم گذاري كند؟

اسکندری
    مدیرکل

سلام.پوسته تخم مرغ رو خشک و پودر کنید و روی سفیده تخم مرغ یا جوانه گندم بریزید تا بخورن.

بله اگر نر آماده نباشه ماده تخم مستی میگذاره.

mehrdad
    مشارکت کننده

سلام آقاي اسكندري بازم متشكرم

• اگر همراه با قطره كلسيم از پودر پوست تخم مرغ استفاده كنم مشكلي پيش نمياد؟
    • قبلا خدمتتون عرض كرده بودم كه يك جفت از عروسام نر وماده با هم جنگ و دعوا ميكنند شما فرموديد اونارو به حال خودشون رها كنم الان يك هفته هستش تخم گذاشتند من شخصا فكر ميكنم ماده بدون جفت گيري تخم گذاشته به نظر شما چكار كنم؟ البته قبلا هم يك دوره تخم پوچ گذاشته بودند كه لونه رو برداشتم و بعد از تقويت شدن لونه رو گذاشتم كه شاهد همين رفتارشون بودم . ممنونم
    اسکندری
    مدیرکل

سلام.نه مشکلی پیش نمیاد.

تخم هارو کندلینگ کنید اگر پوچ بود ترکیب جفت رو بهم بزنید.

mehrdad
    مشارکت کننده

سلام آقاي اسكندري لطفا راهنمايي كنيد:

1- مي خواهم نر دو تا جفت از عروسام با هم عوض كنم به نظر شما بايد چطوري عمل كنم؟

اسکندری
    مدیرکل

سلام.اول چند وقت نر و ماده هارو ازهم جدا کنید.

بعد تو قفس هایی بندازید که جفتهای قدیمی اصلا نسبت به هم دید نداشته باشن.

در نهایت جفت های جدید رو کنار هم بندازید و بازهم قفس ها طوری باشن که نسبت به هم دید نداشته باشن.

KAMRANY
    مشارکت کننده

با سلام….ضمن تشکر …………در مورد کندن پر جوجه ها توسط والدین  چگونه مشکل حل می شود چون جفت جوان در اغلهای اولی این کار را نمی کنند.. درمورد قطره مولتی که در پاسخها و توصیه ها ذکر شده خوراکی انسانی یا خاص است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اسکندری
    مدیرکل

سلام.مولتی ویتامین مخصوص طوطی سانان قطعا بازدهی بهتری داره.

کندن پرها چند دلیل داره.

۱.کنده شدن پر والدین در جوجگی و عادت جفت به این کار.

۲.کمبود مواد معدنی و خوردن ریشه پر و خون انتهای پر برای جبران کمبود مواد اولیه.

۳.مستی و آمادگی بیش از حد جفت برای تکثیر مجدد و تلاش برای فراری دادن و خالی کردن لانه از جوجه ها برای تکثیر مجدد.

۴.کمبود غذا از نظر والدین و سعی در کشتن جوجه های ضعیفتر برای رسیدن غذا به جوجه های قوی و بزرگتر.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 385)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.