برچسب ها: 

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 385)
  • نویسنده
    mehrdad
    مشارکت کننده

سلام آقاي اسكندري و ممنون از توضيحات مفيدتون

1- لطفا بدنبال سوال قبلي در خصوص تغيير نر جفت هاي عروسام فقط بهم بگيد چند روز بايد نر و ماده رو از هم جدا كنم بعد دوباره جفت بزنم.

2- دوستانم بهم گفتند اگر جفت رو ازهم جدا كنيم سروصداي عروس هاي جدا شده بيشتر ميشه آيا اين موضوع صحت داره چون قفس عروساي من در منزل قراردارند و اگر صحت داره راهي براي كم كردن سروصداشون وجود داره؟

3- زحمت بكشيد جنسيت و سن عروسي كه عكسش رو گذاشتم رو برام مشخص كنيد.

ممنونم

اسکندری
    مدیرکل

سلام.چیزی حدود ۲ ماه زمان میخواد.

بله صداشون زیاد میشه و راهی هم برای کاهشش نیست.چون صدای همدیگرو بشنون واکنش نشون میدن.

بنظرم ماده ی حدود ۳ ساله.

sadegh
    مشارکت کننده

سلام

بنده یه جفت عروس هفته پیش گرفتم که رو پنج تا تخم بودن ولی به خاطر جابجایی مکان رو تخما نخوابیدن

لونه رو جمع کردم حدودا تو شیش روز 5نج بار جفتگیری داشتن جفت خیلی با تجربه سنشونم 3 ساله ولی الان ماده خیلی بی قرارای میکنه صرو صداش زیاد شده دو بارم کف قفس نشسته بود به نظرتون نیاز به لونه داره که صرو صدا میکنه

همه چی در اختیار داره ولی از شیش صبح که هوا روشن میشه شوروع میکنه به جیغ داد دو روزه اینجوری شده

با تشکر

اسکندری
    مدیرکل

سلام.بله برای لانه بیقراری میکنن.میتونید لانه بگذارید و تقویت کنید

mehrdad
    مشارکت کننده

سلام آقاي اسكندري

– آيا جنسيت عروس هلندي در انتقال رنگ به جوجه تأثير دارد؟ منظورم اينه كه رنگ نر بيشتر در جوجه ها خودشو نشون ميده يا ماده يا اصلا به نسبت مساوي تأثير دارند.

–  اگر جوجه جفتي كه پر جوجه هاشون رو ميكنن با سرلاك بزرگ كنيم بازهم خصلت پركني رو از پدرومادرشون به ارث مي برن يا خير؟

ممنونم

اسکندری
    مدیرکل

سلام.چه نر و چه ماده هرکدوم رنگ تیره داشته باشن قالب خواهند بود.بجز در شرایطی که نر جوان و قوی باشه که رنگش رو قالب خواهد کرد در جوجه ها.

نه اغلب این عادت رو منتقل نمیکنن.

Farhad
    مشارکت کننده

سلام جناب اسکندری . بنده یه سوال از شما پرسیده بودم که الان تو آرشیو پیدا نکردم. اگر لطف کنید سوال منو یکبار دیگه پاسخ بدبد ممنون میشم.

یه جفت عروس دارم که الان دو ماه جدا از هم هستن و فقط صدای همدیگه رو میشنون. میخوام دو هفته دیگه بندازم کنار هم . الان برا تقویتشون چی بهشون بدم. از ریز تا درشتش رو بهم بگید ممنون میشم

اسکندری
    مدیرکل

سلام.ارزن و کتان و شاهدانه و کافیشه رو نسبت چهار ارزن و بقیه ۱ پیمانه قاطی کنید.

سبزی گشنیزجعفری اسفناج کاهو هویج دوبار در هفته.

بلال تازه تخم مرغ آبپز جوانه گندم دوبار در هفته.

قطره کلسیم و ad3e بصورت مداوم ۳ روز استفاده ۳ روز استراحت.

mehrdad
    مشارکت کننده

سلام آقاي اسكندري طبق معمول ممنونم از وقت گذاشتن و پاسخگويي به سوالات بنده

قبلا خدمتتون عرض كردم احساس ميكنم چند سريه كه يكي از ماده ها بدون جفتگيري تخمگذاري ميكنه شما فرموديد كندلينگ كنيد اگر پوچ بود جفت رو تغيير بديد من هم كندلينگ كردم متاسفانه پوچ بود و تخم ها رو برداشتم ولي مدتي طول كشيد تا جفت رو از هم جدا كنم الان نر رو جدا كردم ولي ماده تخم گذاشته مطمئن هستم ايندفعه هم پوچه و نميخواهم دوباره نرشو برگردونم به نظر شما اگر تخمشو بندازم دور به تخم گذاشتن ادامه ميده تا همه تخماشو بگذاره يا نه ميترسم تخم تو شكمش بپيچه. در حال حاضر هم رو تخمش خوابيده.

اسکندری
    مدیرکل

سلام خواهش میکنم.کاری نکردم وظیفس.

اجازه بدین بنابه عادت تعداد تخم های سری های قبل همه ی تخمهای پوچ رو بگذاره بعد دور بریزیدشون.

Farhad
    مشارکت کننده

باز هم سلام. شرمنده من جوانه گندم پیدا نکردم. چجوری درستش کنم؟

Farhad
    مشارکت کننده

شرمنده از سوال قبلی . شیوه درست کردنش رو از نت در اوردم

اسکندری
    مدیرکل

موفق باشید

mehrdad
    مشارکت کننده

سلام آقاي اسكندري

فكر كنم يكي از عروسام سرماخورده چونكه نوك بينيش قرمز شده و تحركش هم كمتر شده همچنين يكي از چشماش احساس ميكنم عفونت يا آبريزش داره لطفا راهنمايي كنيد چكاركنم.

ممنونم

اسکندری
    مدیرکل

سلام.از سه قطره مولتی ویتامین و دو قطره آموکسی سیلین ۵ روز مداوم استفاده کنید.جاشونم گرم نگه دارید

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 385)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.